Aktualizacja cennika. Zapytaj o cenę produktu sklep@polam.info

.

This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Gwarancje, reklamacje, zwroty

 

 

Gwarancje, reklamacje, zwroty

 

Gwarancje

Wszystkie formy dostępne w Sklepie objęte są gwarancją Producenta uzależnioną od ilości odlewów.

Gwarancji nie podlegają uszkodzenia spowodowane niedbałym i /lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem formy.


Reklamacje

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, sklep może zwrócić Nabywcy równowartość ceny formy lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

W przypadku wysyłek firmą kurierską Odbiorca zobowiązany jest sprawdzić jakość dostarczonego towaru w obecności kuriera firmy spedycyjnej. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, sporządza protokół szkody, który wraz z listem przewozowym i kopią faktury jest podstawą do reklamacji.

Zwroty

Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

Do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że towar zostaje odesłany na zasadach zwrotu, dołączyć kopię dokumentu zakupu (paragon, faktura), oraz podać dokładne dane Nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze. Sklep gwarantuje zwrot kwoty towaru oraz  zwrot kosztów wysyłki jedynie do wysokości kosztów wysyłki za pośrednictwem poczty. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.