Aktualizacja cennika. Zapytaj o cenę produktu sklep@polam.info

.

This is a demo store. No orders will be fulfilled.

Aniołki


Formy do odlewu aniołków

  Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu form silikonowych najwyższej jakości. Formy odporne są na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ od wewnątrz wypełnione zostały siatką ochronną. Formy tworzące te niepowtarzalne aniołki zrobione są z dwóch części : pierwsza to bardzo elastyczna silikonowa forma formująca figurkę i mająca z nią bezpośredni kontakt, druga natomiast to sztywna pokrywa zrobiona z włókien szklanych i żywicy poliestrowej. Z jednej silikonowej formy można wytworzyć od 100 do 500 sztuk tych czarujących aniołków. Wykonujemy formy do gipsu, żywicy poliestrowej i betonu.

  Słowo Anioł istnieje praktycznie w każdym języku i religii na świecie. Oznacza wysłannika, który pośredniczy między człowiekiem a Bogiem lub bogami. Anioły wyobrażane są jako piękne, subtelne istoty, chroniące człowieka od zła, dodające mu siły i pocieszające w chwilach trudnych. Figurka Anioła to wyjątkowy pomysł na upominek zarówno dla osoby którą kochamy jak i niezobowiązujący prezent dla znajomego. Stanowi także zachwycającą dekorację mieszkania, domu bądź ogrodu.

  Produkcja tychże aniołków to rewelacyjna koncepcja na własny biznes. Bo któż z nas nie zechciałby mieć w pobliżu siebie aniołka zwiastującego dobro, nadzieję i miłość? Obecnie na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na tego rodzaju elementy zdobnicze. A nasze formy pomogą Państwu w wytworzeniu aniołów doskonałych w każdym szczególe.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 54

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 54

Ustaw kierunek malejący
na stronę