AniołkiFormy do odlewu aniołków


  Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu form silikonowych najwyższej jakości. Formy odporne są na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ od wewnątrz wypełnione zostały siatką ochronną. Formy tworzące te niepowtarzalne aniołki zrobione są z dwóch części : pierwsza to bardzo elastyczna silikonowa forma formująca figurkę i mająca z nią bezpośredni kontakt, druga natomiast to sztywna pokrywa zrobiona z włókien szklanych i żywicy poliestrowej. Z jednej silikonowej formy można wytworzyć od 100 do 500 sztuk tych czarujących aniołków. Wykonujemy formy do gipsu, żywicy poliestrowej i betonu.


  Słowo Anioł istnieje praktycznie w każdym języku i religii na świecie. Oznacza wysłannika, który pośredniczy między człowiekiem a Bogiem lub bogami. Anioły wyobrażane są jako piękne, subtelne istoty, chroniące człowieka od zła, dodające mu siły i pocieszające w chwilach trudnych. Figurka Anioła to wyjątkowy pomysł na upominek zarówno dla osoby którą kochamy jak i niezobowiązujący prezent dla znajomego. Stanowi także zachwycającą dekorację mieszkania, domu bądź ogrodu.


  Produkcja tychże aniołków to rewelacyjna koncepcja na własny biznes. Bo któż z nas nie zechciałby mieć w pobliżu siebie aniołka zwiastującego dobro, nadzieję i miłość? Obecnie na rynku istnieje duże zapotrzebowanie na tego rodzaju elementy zdobnicze. A nasze formy pomogą Państwu w wytworzeniu aniołów doskonałych w każdym szczególe.

View as Grid List

Items 1-12 of 44

Page
per page
Set Descending Direction
View as Grid List

Items 1-12 of 44

Page
per page
Set Descending Direction
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.